Tel:  *6642

מיני בר אטלנטיס

1,620.00

המיני בר מתחבר ישירות למערכת המים ומספק מי שתייה חמים בטמפרטורה של 100 מעלות ומי שתייה קרים בטמפרטורה של 2 מעלות

מיני בר אטלנטיס

עוד אין לכם מתקן מים בבית? בשנים האחרונות רבים הבינו את היתרונות שיש ברכישת מתקן מים לבית החל מיתרונות בריאותיים ועד לנוחות. בשל הפופולריות הרבה, כיום ניתן לראות מתקני מים שונים ובניהם מיני בר אטלנטיס המעניק למשפחה אפשרות ליהנות משתיית מים נקיים ללא כל מאמץ. אותם מים רגילים אשר מצויים בהם חומרים מזהמים מוחלפים כיום על ידי מיני ברים המאפשרים לרבים לגלות מחדש את טעמם המופלא של המים ללא כל סיכון לחלות במחלות שונות כתוצאה מסינון חיידקים.

 כיצד תבחרו את המתקן המתאים עבורכם

בחירת המתקן המתאים עבורכם תלויה בשיקולים שלכם ובבדיקות השונות שעליכם לבצע בטרם רכישת המכשיר החל מבחינת הטכנולוגיה בה פועל המכשיר והאם הוא עומד בתקנים הנדרשים וכן סוגית התשלום-כמה השימוש במכשיר יעלה לכם.

עיצוב מרשים ומיוחד

בדיוק סיימתם לעצב את המטבח החדש בבית וברצונכם להתחדש במיני בר?

בבואנו להזכיר את מתקני המים השונים החל ממיני בר אטלנטיס, אי אפשר לא להזכיר את נושא העיצוב. בתקופה בה אנו חיים כיום העיצוב מקבל משמעות רבה ורבים נותנים את הדעת באשר לעיצוב מכשירים השונים. אותם יצרנים הבינו שיש צורך בשינוי והתאמה ולכן ניתן לראות כיום דגמים שונים של מיני ברים מעוצבים בעיצובים מרשימים למדי הכוללים טכנולוגיה מתקדמת המאפשרים לכם לעשות שימוש במכשיר ללא בעיה. בבואנו  לבחור את המתקן חשוב מאד להביא בחשבון גם את העיצוב הכללי של הבית. אין ספק כי רכישת מיני בר מעוצב תורמת לא מעט ומאפשרת לבני המשפחה לעלות את כמות צריכת המים

יתרונות בריאותיים רבים

אחד היתרונות המרכזיים ביותר של רכישת מיני בר הוא יתרון הבריאות אשר הזכרנו בתחילה. רכישת המתקן יאפשר לכם ליהנות משתיית מים מסוננים וטהורים תוך שמירה על הרכב המינרלים הטבעי.  כמו כן, שתיה ממיני בר מסייעת למניעת מחלות- בעת שתיית מים מסוננים ניתן למנוע את מחלת הסרטן.

8 יתרונות לרכישת מכשיר מיני בר אטלנטיס

 • מיני בר אטלנטיס נחשב למכשיר מתקדם ביותר דבר הבא לידי ביטוי בעיצוב המיוחד ויפה.
 • מיני בר דיגיטלי מפואר, מהמתקדמים בעולם, בולט בעיצובו המיוחד והיפיפה.
 • מתחבר ישירות למערכת המים.
 • מספק מים רותחים של 100 מעלות
 • מצוייד במערכת קירור תוצרת LG
 • בעל צג תצוגה מרהיב וידידותי המאפשר כיוון  טמפרטורת מי השתיה הקרים והחמים.
 • חסכוני בחשמל.
 • מצויד בברז ביטחון Built-in למניעת גישת ילדים למים הרותחים.
 • בעל לחצן extra hot להרתחה מהירה ונורית בקרה לרתיחה

איך תדעו כי הבחירה שלכם נכונה

לאחר שמנינו את היתרונות הרבים, כעת מגיע שלב הבחירה. בבואכם לבחור חשוב מאד לבחור את בר המים הטוב ביותר המתאים לצרכים שלכם. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיסייעו לכם בבחירת:

 • שירות: יש חשיבות רבה לבחון את טיב השירות של החברה.
 • ביצוע מחקר: בצעו מחקר בין החברות השונות המציעות בר מים תוך בקשת אינפורמציה על המכשיר ועל אופן התחזוקה.
 • המלצות: בקשו ממכרים או בני משפחה המלצות לרכישת מכשיר.

לאחר קבלת ההמלצות  השלב הבא זה שלב ההשוואות- כדאי להשוות בין החברות השונות על מנת לבחון אצל איזה חברה הכי משתלם לרכוש מיני בר.

 מיני בר אטלנטיס הוא אחד מברי המים הנמכרים ביותר.

הוא בעל עיצוב ייחודי ונפלא ובא במגוון צבעים, ביניהם צבעים ניטרליים כמו אפור ושחור וצבעים יותר בולטים כמו צהוב, ירוק ואדום, כך שהרוכש יוכל לבחור את הצבע המתאים ביותר לטעמו האישי.

המיני בר מתחבר ישירות למערכת המים ומספק מי שתייה חמים בטמפרטורה של 100 מעלות ומי שתייה קרים בטמפרטורה של 2 מעלות. גובהו הוא 47 ס”מ, רוחבו 32 ס”מ ועומקו הוא 34 ס”מ בנוסף, המיני בר מצויד במערכת סינון אמריקאית ובמערכת קירור של “LG” וכמו כן, הוא מצויד בברז ביטחון והוא חסכוני בחשמל.

נוסף על כך הוא נוח לתפעול, כך שרבים יוכלו ליהנות ממנו.

התקנה על ידי מתקין מוסמך של החברה  בתוספת תשלום של  290 ש”ח וכוללת,  סנן .

חוות דעת


אין עדיין חוות דעת.

Be the first to review “מיני בר אטלנטיס”


דילוג לתוכן